products

Oem Yapışkan Not Sekmeleri Sert Kapak Baskı 1.5mm Geri Dönüşümlü Dizüstü Bilgisayarlar

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Matsuoka Printing
Sertifika: Sedex, FSC, DISNEY, SGS, ISO9001,ISO14001,OHSAS18001,ISO/IEC 27001
Model numarası: Han-1
Min sipariş miktarı: 1000 adet
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: barkod veya başlık kartı ile çoklu torbada, ihracat corruaged karton ve palet
Teslim süresi: 7-10 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 1 milyon adet
Detay Bilgi
madde: yapışkan not sekmeleri boyut: Özelleştirilmiş
renk: CMYK, Pantone kullanım: çocuklar için veya promosyon hediye olarak, vb.
tasarlamak: OEM bağlayıcı: yapıştırma
Resim Biçimi: AI, EPS, bPSD (300 + dpi), PDF Malzeme: ofset kağıt
Vurgulamak:

250gsm recycled notebooks

,

gluing recycled notebooks


Ürün Açıklaması

 

YENI TASARıM oem özel yapışkan not sekmeleri baskı kağıt dizüstü sert kapak yapışkan not defteri ile kapak

 

Destek oem baskı hizmeti

 

 

1. ürün açıklaması
 
Ürün Kodu:
Ciltli sanat kağıdı özel bir kalem ve ipuçları ile Notebook baskı
Kapak Malzemesi:
1, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm gri tahta + 120gsm fantezi kağıt, sanat kağıdı (128gsm, 157gsm)

2, 250gsm, 300gsm, 35gsm C1S sanat kağıdı veya 250gsm fantezi kağıt

3, PU deri, PVC, vb
 


 
 
 
İç Malzeme:
1, 55gsm, 60gsm, 70gsm, 80gsm, 100gsm, 120gsm, vb ofset kağıt
 
2, 70gsm, 80gsm, 100gsm, 120gsm, vb bej ahşap ücretsiz kağıt
Renk:
CMYK tam renkli ofset baskı, panton rengi, siyah-beyaz baskı
Yüzey İşlem:
1, parlak / mat laminasyon
2, Parlatma ve Kalenderleme
3, kabartma / kabarıklığı
4, sıcak folyo damgalama
5, UV vernik, spot UV
6, Parıltılı
7, Lazer kesim
Malzeme:
Kauçuk Mıknatıs + Kağıt + Kalem
remark:
Soruşturma göndermek ve ücretsiz bir örnek almak !!!
 
 
Uygulamalar:
 
 
Ödeme:
 
 
Teslimat süresi :
 
 
 
Paketleme Detayları:
 
 
 
Kayıt / çocuk çalışması / Promosyon Hediye için yetişkinler dizüstü
 
 
TT, L / C, Moneygram, Paypal, Nakit, Birlik vb.
 
 
Miktarına göre 5-10 çalışma süresi
 
 
 
OPP TORBA veya kutu.

 

SSS
 

 

Satış sonrası kalite sorunları çözmek için nasıl?

Take photos of the problems and send to us. Sorunların fotoğraflarını çekin ve bize gönderin. We will make a satisfactory solution for you after we make tests and confirm the problems. Testler yaptıktan ve sorunları onayladıktan sonra sizin için tatmin edici bir çözüm yapacağız.

 

Logomu ürüne yazdırmak uygun mudur?

Yes. Evet. Please inform us formally before our production and confirm the design firstly based on our sample. Lütfen üretim öncesi resmi olarak bizi bilgilendirin ve öncelikle örneğimize dayanarak tasarımı onaylayın.

 

Bir üretici veya ticaret şirketi mısınız?

Biz 1992 yılında kurulan bir baskı üreticisi. Her zaman bizim fabrika ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 

Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?

Evet, teslimattan önce% 100 testimiz var.

 

İşimizi nasıl uzun vadeli ve iyi bir ilişki haline getiriyorsunuz?

1. Biz müşterilerimize sağlamak kaliteli ve rekabetçi fiyat tutmak fayda;
2. Biz arkadaş olarak her müşteri saygı ve nereden olursa olsun, biz içtenlikle iş yapmak ve onlarla arkadaş olmak.

 

 

 

 

 

Giriş
 

 

Zhejiang Matsuoka Printing Co., ltd. Zhejiang Matsuoka Baskı Co, ltd. was established in September of 1992. Our primary factory is located in Pinghu City, Zhejiang, China. Eylül 1992 yılında kurulmuştur. Bizim birincil fabrika Pinghu City, Zhejiang, Çin bulunmaktadır. The construction area is 600,000 sq. feet and we have about over 350 skilled workers and 80 technicians and sales and service team members. İnşaat alanı 600.000 metre karedir ve yaklaşık 350'den fazla kalifiye işçimiz ve 80 teknisyenimiz ve satış ve servis ekibi üyelerimiz bulunmaktadır. The turnover is about 60 million US dollar per year and keeps growing each year. Ciro yılda yaklaşık 60 milyon ABD dolarıdır ve her yıl büyümeye devam etmektedir.

 

As a Sino-Japanese joint venture, we have the most advanced machinery and excellent management. Bir Çin-Japon ortak girişim olarak, en gelişmiş makine ve mükemmel yönetim var. We are nationally anti-counterfeiting paper printing company and have nationally designated printing system. Biz ulusal sahteciliğe karşı kağıt baskı şirketi ve ulusal baskı sistemi belirledik. In domestic market, we are national printing demonstration enterprise and one of the most important strategic partner of Secrecy departments, Banks, Tax authority, Airlines, Insurance companies, Alipay and Wechat pay. İç pazarda, biz ulusal baskı gösteri kurumsal ve gizlilik departmanları en önemli stratejik ortağı vardır, bankalar, vergi otoritesi, havayolları, sigorta şirketleri, Alipay ve Wechat ödeme.

 

Most of our machines are imported from Germany, Japanese and Italy. Makinelerimizin çoğu Almanya, Japon ve İtalya'dan ithal edilmektedir. We are highly automated to ensure the most efficient production processes possible. Mümkün olan en verimli üretim süreçlerini sağlamak için son derece otomatikiz. We have different printing system, including offset printing machine, flexo printing machine, rotary printing machine and variable digital printer. Ofset baskı makinesi, flekso baskı makinesi, döner baskı makinesi ve değişken dijital yazıcı dahil olmak üzere farklı baskı sistemimiz var. We are certified with ISO9001,ISO14001,OHSAS18001,and ISO/IEC27001,ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart, etc. ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 ve ISO / IEC27001, ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart, vb.

 

Our key products span a vast number of categories including children and student crafting, sticker and label, office supplier, teaching stationery, paper crafting, thermal paper products, office supplies, airline ticket, carbonless paper products. Anahtar ürünlerimiz, çocuk ve öğrenci işçiliği, etiket ve etiket, ofis tedarikçisi, öğretim kırtasiye, kağıt işçiliği, termal kağıt ürünleri, ofis malzemeleri, uçak bileti, karbonsuz kağıt ürünleri gibi çok sayıda kategoriyi kapsamaktadır. We do OEM for many importer and retailer from Norther American and Europe. Norther Amerikan ve Avrupa'dan birçok ithalatçı ve perakendeci için OEM yapıyoruz. The OEM business include Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children, etc. OEM iş içerir Çocuk kitap baskı, çocuk kurulu kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme Flash kartlar ve çocuklar için baskı Bilmecenin, vb.

 

We set the sales and service offices in Shanghai and Beijing. Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service.. We believe we are able to give you the good product with competitive cost. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir .. biz rekabetçi maliyet ile iyi ürün vermek mümkün olduğuna inanıyoruz.

 

 

 

Hizmet
 

 

We set the sales and service offices in Shanghai and Beijing. Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir. We serve for Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children. Biz hizmet için Çocuk kitap baskı, çocuk kurulu kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme Flash kartlar ve çocuklar için baskı Bilmecenin.

 

 

Neden bizi tercih ???


1. On-time, Have your orders with late delivery? 1. zamanında, geç teslimat ile siparişleri Var? We have our own factories, It means we have the ability to carry out the production schedule for punctual delivery. Kendi fabrikalarımız var, Bu, zamanında teslimat için üretim programını yürütme yeteneğine sahip olduğumuz anlamına geliyor.

2. gücü, biz gelişmiş ve modern üretim hatları ve destek tesisleri.

3. More than 30 years Experience, That means, we can preview the problem for the orders and production. 3. 30 yıldan Fazla Deneyim, Bu, siparişler ve üretim için sorunu önizleme anlamına gelir. Therefore, it will make sure to reduce the risk of a bad situation to happen. Bu nedenle, kötü bir durumun ortaya çıkma riskini azaltmayı sağlayacaktır.

4. Strict QC, her sipariş için, sıkı denetim göndermeden önce QC departmanı dışında olacak, kötü kalite kapı içinde kaçınılması.

5. hızlı cevap, ekibimiz zaman içinde isteklerinizi cevap verecektir soruşturma aldı

 

 

 

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz

 

Samuel, Bay Hao

Cep telefonu: +86183 2127 1721
E-posta: samuelhao@matsuokaprint.com

 

İletişim bilgileri
Samuel Hao