aboutus

Zhejiang matsuoka printing co.,LTD

Zhejiang matsuoka printing co.,LTD Zhejiang matsuoka printing co.,LTD Zhejiang matsuoka printing co.,LTD Zhejiang matsuoka printing co.,LTD Zhejiang matsuoka printing co.,LTD
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Dünya çapında
Markalar: Matsuoka
No. Çalışanları: 300~350
Yıllık satış: 5000000-6000000
Yıl kurulan: 1992
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Zhejiang Matsuoka Baskı A.Ş., ltd. 1992 yılının eylül ayında kuruldu. İlk fabrikamız Pinghu City, Zhejiang, Çin bulunmaktadır. İnşaat alanı 600.000 metrekarelik ve 350'den fazla kalifiye işçi ve 80 teknisyen ve satış ve servis ekibi üyemiz var. Ciro yıllık yaklaşık 60 milyon ABD Dolarıdır ve her yıl büyümeye devam etmektedir.

Bir Çin-Japon ortak girişimi olarak, en gelişmiş makine ve mükemmel yönetim var. Ulusal olarak sahteciliği önleyici kağıt baskı şirketiyiz ve ulusal olarak belirlenmiş bir baskı sistemine sahibiz. İç pazarda, ulusal baskı gösteri girişimcisi ve Gizlilik departmanlarının, Bankaların, Vergi otoritesinin, Havayollarının, Sigorta şirketlerinin, Alipay ve Wechat'ın en önemli stratejik ortaklarından biriyiz.

Makinelerimizin çoğu Almanya, Japonya ve İtalya'dan ithal edilmektedir. Mümkün olan en verimli üretim süreçlerini sağlamak için oldukça otomasyonluyuz. Ofset baskı makinesi, flekso baskı makinesi, döner baskı makinesi ve değişken dijital yazıcı dahil farklı baskı sistemlerine sahibiz. ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, ISO / IEC27001, ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart vb.

Anahtar ürünlerimiz, çocuk ve öğrenci işçiliği, etiket ve etiket, ofis tedarikçisi, eğitim kırtasiye, kağıt işçiliği, termal kağıt ürünleri, ofis malzemeleri, uçak bileti, karbonsuz kağıt ürünleri dahil olmak üzere çok sayıda kategoriyi kapsar. Norther Amerikan ve Avrupa'dan birçok ithalatçı ve perakendeci için OEM yapıyoruz. OEM işi, Çocuklar için kitap baskısı, Çocuklar için tahta kitap baskısı, boyama kitabı baskısı, çocuklar için etiket baskısı, Çocuklar için öğrenme Flash kartları ve çocuklar için baskı bilmecesi,

Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Şu anda Shanghai ofisinde 3 tasarımcı olmak üzere 16 çalışanımız var ve çoğu yetenekli. Bunların 10'u yaklaşık 15 yıl boyunca Matsuoka'da çalışıyor. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabiliriz .. Size rekabetçi bir maliyetle iyi bir ürün verebileceğimize inanıyoruz.

Geçmiş

Zhejiang Matsuoka Baskı A.Ş., ltd. 1992 yılının eylül ayında kurulmuştur. Yıllık cirosu yaklaşık 60 milyon ABD Dolarıdır. Fabrika Şangay Limanı ve Ningbo limanına sürüş yaklaşık 1 saat süren Şanghay ve Ningbo'ya yakındır. Ulusal olarak sahteciliği önleyici kağıt baskı şirketiyiz ve ulusal olarak belirlenmiş bir baskı sistemine sahibiz. Çin'deki en büyük, en gelişmiş baskı endüstrisinden biriyiz.

2013 yılından itibaren yeni fabrikaya taşındık ve yeni fabrika yaklaşık 560 bin metrekaredir. Ve o zaman yurtdışı müşterileri için OEM baskı yapmaya başladık. Norther Amerikan ve Avrupa'dan birçok ithalatçı ve perakendeci için OEM yapıyoruz. OEM işi Çocuk kitap basımını, Çocuk tahta kitap basımını, boyama kitap basımını, çocuk etiket basımını, çocuk öğrenme Flash kartlarını ve çocuklar için baskı yapbozunu içerir.

Hizmet

Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Şu anda Shanghai ofisinde 3 tasarımcı olmak üzere 16 çalışanımız var ve çoğu yetenekli. Bunların 10'u yaklaşık 15 yıl boyunca Matsuoka'da çalışıyor. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir. Çocuklar için kitap baskı, Çocuk tahta kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar için etiket baskısı, Çocuklar için öğrenme Flash kartlar ve baskı yapboz baskı hizmeti veriyoruz.

Ana görevimiz--

1, Alıntı ve müzakere

2, müşterilere tasarım öneri sağlamak

3, üretim öncesi numune hazırlama düzenleyin

4, üretim siparişini fabrikaya yerleştirin

5, üretim programını takip

6, üretim örneği gönderin

7, gemi kitap

8, yükleme kapları düzenleyin

9, gümrük işlemleri

10, ödeme izleyin

11, müşterilerden geri bildirim toplayın

12, yavaş yavaş kendimizi geliştirin.

Ekibimiz

Toplamda 38 satış ve servis ekibi üyemiz var. Şu anda Shanghai ofisinde 3 tasarımcı olmak üzere 16 çalışanımız var ve çoğu yetenekli. Bunların 10'u yaklaşık 15 yıl boyunca Matsuoka'da çalışıyor. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir. Ve 350'den fazla kalifiye işçi ve 80 teknisyen ve satış ve servis ekibi üyemiz var.

Müşterilere tasarım, yeniden tasarım, sanat eseri çıkarma, inşaat tasarımı ve tasarım önerisi konularında ücretsiz hizmet vermekteyiz.

1, Fabrika ekibi: 5 servis ekibi üyeleri, 12 tasarımcıları ve baskı öncesi tasarımcısı

2, Şangay ekibi: 13 satış ve servis ekibi üyeleri, 3 tasarımcılar

3, Bejing ekibi: 4 satış ve servis ekibi üyeleri

İletişim bilgileri