aboutus
Üretim hattı

Yüksek kaliteli profesyonel teknisyenlere ve gelişmiş modern üretim ekipmanlarına sahibiz. Ürünlerin tümü uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki farklı pazarlarda büyük beğeni topluyorlar. İyi donanımlı tesisler ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimizin sonucu olarak, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı kazandılar.
Platform, daha iyi adapte edilen ve gelişen yeni aşamalı Çin ürünleri işinde derinlemesine kökleşecek.

İhtiyacınız olursa, lütfen ürün sayfasının "Şimdi İrtibat" düğmesini tıklayın veya doğrudan iletişim ürünlerinin üreticilerini arayın. Tedarikçilerin satışları e-postanıza cevap verecektir.

OEM / ODM

Farklı ülkelerden birçok perakendeci için OEM yaptık. Micheals, Joann, Artık Yıl, Genel Dolar, Dolar Ağacı, Ofis Depo dahil. OEM işi Çocuk kitap basımını, Çocuk tahta kitap basımını, boyama kitap basımını, çocuk etiket basımını, çocuk öğrenme Flash kartlarını ve çocuklar için baskı yapbozunu içerir.

Müşterilere tasarım, yeniden tasarım, sanat eseri çıkarma, inşaat tasarımı ve tasarım önerisi konularında ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Ar-Ge

Müşterilere tasarım, yeniden tasarım, sanat eseri çıkarma, inşaat tasarımı ve tasarım önerisi konularında ücretsiz hizmet vermekteyiz. Fabrikada 12 teknisyen ve 15 tasarımcı var ve Şanghay ofisinde araştırma ve tasarım ekibi eklemeyi planlıyoruz. Gelecekte, iki tasarım ekibi yeni tasarımı en son tasarım deseni, yeni teknik ve yeni malzeme kullanımı ile geliştirmek için birlikte çalışacaktır.

ODM prosedürü--

1, Müşteri bilgi sağlar: Boyut, kağıt, yapı, desen trendi, simge, amaç, perakende fiyat vb.

2, Tasarımcı tasarım yapı

3, facotry ilk onay için boş örnek yapmak

4, Tasarımcı desen ve simge uygulayın

5, Cutomer tasarımı seçin

6, Dijital baskı örnekleme

7, üretim öncesi örnek

8, Final öğeyi seçin

Artfile formatı ---

İletişim bilgileri