products

Yapışkan Çocuk Etiket Baskı Gülen Yüz Emoji Veya Mektup Sembolleri Patten

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin / Ningbo
Marka adı: Matsuoka printing
Sertifika: Sedex, FSC, DISNEY, SGS, ISO9001,ISO14001,OHSAS18001,ISO/IEC 27001
Model numarası: ks-1
Min sipariş miktarı: 1000 psc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: oluklu karton ve palet ihracat, barkod veya başlık kartı ile polybag,
Teslim süresi: 15-20 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 1 milyon adet
Detay Bilgi
ürün tipi: etiket Baskı Tipi: Ofset baskı
Baskı: CMYK veya Panton Bitiricilik: cilalanması
Resim Biçimi: AI, EPS, bPSD (300 + dpi), PDF boyut: 4 "x 8" veya özel
tasarlamak: OEM Ürün malzemesi: Kağıt, PVC, EVA, PET
Vurgulamak:

etiket basım hizmetleri

,

kids sticker maker


Ürün Açıklaması

Gülen yüz emoji veya mektup veya semboller çocuklar için özel çocuklar etiket baskı
 
 

 

1. Giriş

 

Matsuoka printing is a professional sticker provider. Matsuoka baskı profesyonel bir etiket sağlayıcısıdır. We produce the sticker raw material so we accept the customer to costomize the stickness of all adhesive produce. Çıkartma hammaddesini üretiyoruz, bu nedenle müşteriyi tüm yapışkan ürünlerin yapışkanlığını costomize etmeyi kabul ediyoruz. All the glue are non-toxic. Tüm yapıştırıcılar toksik değildir. And our kiss cutting is cut by rolling instead of by sheets. Ve öpücük kesimimiz çarşaflar yerine yuvarlanarak kesiliyor. So the cutting edge are smoothy and avoid the backing paper to be cut through. Böylece kesme kenarı pürüzsüzdür ve arka kağıdın kesilmesini önler.

 

 

2, Özelleştirilmiş / OEM


We accept the material, size, printing patten and the treatment to be customized. Malzeme, boyut, baskı patten ve özelleştirilecek tedaviyi kabul ediyoruz. The material can be EVA/PVC/PET. Malzeme EVA / PVC / PET olabilir. The printing can be CMYK or pantone. Baskı CMYK veya pantone olabilir.
Tasarım ekibimiz yeniden tasarım, tasarım önerisi, dieline çizimi, yapı tasarımı ve sanat eseri incelemeleri için hizmet verebilir.

 

 

3, Ambalaj


Paketlenmiş müşterilerin ihtiyacına bağlıdır.

1). 1). Unwrapped + standard export carton. Ambalajsız + standart ihracat karton.

2). 2). OPP bag + standard export carton. OPP TORBA + standart ihracat karton.

3). 3). Shrink sleeve + standard export carton. Shrink sleeve + standart ihracat karton.

4). 4). OPP bag with header/backing card + standard export carton. Başlık / destek kartı + standart ihracat karton ile OPP TORBA.

5). 5). Printed paper/pvc box + standard export carton. Baskılı kağıt / pvc kutu + standart ihracat karton.

6). 6). Printed blister packaging + standard export carton Baskılı blister ambalaj + standart ihracat karton

4, belgelendirme


Sedex, FSC, DISNEY, SGS, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, ISO / IEC 27001

5, özellikleri

 

MADDE Günlüğü gülen yüz emoji veya mektup veya semboller çocuklar için özel çocuklar etiket baskı
MALZEME Kağıt etiket / Vinil Sticker
BOYUT görenek
RENK Tüm renkler
SHAPE Herhangi bir şekil kesim die
YÜZEY vernik
TUTKAL olmayan çıkarılabilir
tasarlamak OEM ve ODM
UYGULAMA karalama defteri için çıkartma, promosyon hediye, çocuk oyuncak, ödül sticker
ETİKET TÜRÜ tabaka
Adedi 1000sheets
Paketleme KRAFT KAĞIT + İhracat kartonu
Not: Fiyat özel talebe göre farklı olacak, pls sipariş vermeden önce soruşturma göndermek.
Toplu üretim için teslim Süresi Okyanus tarafından farklı ülkelere göre 11-46 gün
Nakliye Limanı Şangay / Ningbo

 

6, bizim avantajı

 

(1) Üretim kapasitesi: Almanya'dan (HEIDELBERG, BOBST, MARTINI) ithal edilen en gelişmiş baskı machery var.Biz farklı baskı makinesi, ofset baskı, flekso baskı, döner basın, gravür baskı.

 

(2) Kapasite: 20+ montaj üretim hatları ve teslim süresini garantilemek için 350+ vasıflı işçi.

 

(3) Quality Control: 30+ QA and QC employees to control and check the quality. (3) Kalite Kontrol: Kaliteyi kontrol etmek ve kontrol etmek için 30+ QA ve QC çalışanı. Advanced testing laboratory to ensure the color and performance meet the requirement. Renk ve performans gereksinimini karşılamak için gelişmiş test laboratuvarı.

 

(4)% 100 OEM: Our factory is in Zhejiang, China. Fabrikamız Zhejiang, çin. We have enough experience and quicklest material supply. Yeterli deneyime ve en hızlı malzeme tedarikine sahibiz. Absolute promise to the best price and fast delivery! En iyi fiyat ve hızlı teslimat için mutlak söz!


(5) En İyi Malzeme Seçimi: All our raw materials are supplied by the best suppliers. Tüm hammaddelerimiz en iyi tedarikçiler tarafından tedarik edilmektedir. We use the paper about 3,000 tons each year. Kağıdı her yıl yaklaşık 3.000 ton kullanıyoruz. So we have the best material supply and cost advantage. Bu yüzden en iyi malzeme temini ve maliyet avantajına sahibiz.

 

(6) İyi Hizmet: With approx. Yakl. 30 years printing experience, we have established one-stop printing service from pre-printing, printing, binding. 30 yıllık baskı tecrübesi, ön baskı, baskı, ciltleme tek elden baskı hizmeti kurduk. We have a 20+ serivce team in Shanghai. Şangay'da 20'den fazla serivce ekibimiz var. Most of them are skilled in printing industry. Çoğu basım endüstrisinde yeteneklidir.

 

(7) Dijital yazıcı ve otomatik kesme makinemiz olduğu için en hızlı örnekleme sağlama süresini sağlıyoruz.

 

7, ürün detay resim

 

Yapışkan Çocuk Etiket Baskı Gülen Yüz Emoji Veya Mektup Sembolleri Patten 0

8, depo resimleri

 

 

Yapışkan Çocuk Etiket Baskı Gülen Yüz Emoji Veya Mektup Sembolleri Patten 1

 

 

 
Giriş
 

 

Zhejiang Matsuoka Baskı Co, ltd. was established in September of 1992. Our primary factory is located in Pinghu City, Zhejiang, China. Eylül 1992 yılında kurulmuştur. Bizim birincil fabrika Pinghu City, Zhejiang, Çin bulunmaktadır. The construction area is 600,000 sq. feet and we have about over 350 skilled workers and 80 technicians and sales and service team members. İnşaat alanı 600.000 metre karedir ve yaklaşık 350'den fazla kalifiye işçimiz ve 80 teknisyenimiz ve satış ve servis ekibi üyelerimiz bulunmaktadır. The turnover is about 60 million US dollar per year and keeps growing each year. Ciro yılda yaklaşık 60 milyon ABD dolarıdır ve her yıl büyümeye devam etmektedir.

 

As a Sino-Japanese joint venture, we have the most advanced machinery and excellent management. Bir Çin-Japon ortak girişim olarak, en gelişmiş makine ve mükemmel yönetim var. We are nationally anti-counterfeiting paper printing company and have nationally designated printing system. Biz ulusal sahteciliğe karşı kağıt baskı şirketi ve ulusal baskı sistemi belirledik. In domestic market, we are national printing demonstration enterprise and one of the most important strategic partner of Secrecy departments, Banks, Tax authority, Airlines, Insurance companies, Alipay and Wechat pay. İç pazarda, biz ulusal baskı gösteri kurumsal ve gizlilik departmanları en önemli stratejik ortağı vardır, bankalar, vergi otoritesi, havayolları, sigorta şirketleri, Alipay ve Wechat ödeme.

 

Most of our machines are imported from Germany, Japanese and Italy. Makinelerimizin çoğu Almanya, Japon ve İtalya'dan ithal edilmektedir. We are highly automated to ensure the most efficient production processes possible. Mümkün olan en verimli üretim süreçlerini sağlamak için son derece otomatikiz. We have different printing system, including offset printing machine, flexo printing machine, rotary printing machine and variable digital printer. Ofset baskı makinesi, flekso baskı makinesi, döner baskı makinesi ve değişken dijital yazıcı dahil olmak üzere farklı baskı sistemimiz var. We are certified with ISO9001,ISO14001,OHSAS18001,and ISO/IEC27001,ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart, etc. ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 ve ISO / IEC27001, ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart, vb.

 

Our key products span a vast number of categories including children and student crafting, sticker and label, office supplier, teaching stationery, paper crafting, thermal paper products, office supplies, airline ticket, carbonless paper products. Anahtar ürünlerimiz çocuklar ve öğrenci işçiliği, etiket ve etiket, ofis tedarikçisi, öğretim kırtasiye, kağıt işçiliği, termal kağıt ürünleri, ofis malzemeleri, uçak bileti, karbonsuz kağıt ürünleri gibi çok sayıda kategoriyi kapsamaktadır. We do OEM for many importer and retailer from Norther American and Europe. Norther Amerikan ve Avrupa'dan birçok ithalatçı ve perakendeci için OEM yapıyoruz. The OEM business include Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children, etc. Oem iş içerir çocuk kitap baskı, çocuk tahta kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme flash kart ve baskı bilmecenin çocuklar için, vb.

 

We set the sales and service offices in Shanghai and Beijing. Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service.. We believe we are able to give you the good product with competitive cost. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir .. biz rekabetçi maliyet ile iyi ürün vermek mümkün olduğuna inanıyoruz.

 

 

 

Tarih
 

 

Zhejiang Matsuoka Baskı Co, ltd. was established in September of 1992. The total annual turnover is about 60 million USD. Toplam yıllık ciro yaklaşık 60 milyon USD'dir. The factory is close to Shanghai and Ningbo which is about 1 hour driving to Shanghai Port and Ningbo port. Fabrika Şangay Limanı ve Ningbo limanına sürüş yaklaşık 1 saat olan Şangay ve Ningbo yakındır. We are nationally anti-counterfeiting paper printing company and have nationally designated printing system. Biz ulusal sahteciliğe karşı kağıt baskı şirketi ve ulusal baskı sistemi belirledik. We are one of the most biggest, most advanced printing industry in China. Çin'deki en büyük, en gelişmiş baskı endüstrisinden biriyiz.

 

From 2013, we moved to the new factory and the new factory is about 560 thousand square meters. 2013 yılından itibaren yeni fabrikaya taşındık ve yeni fabrika yaklaşık 560 bin metrekaredir. And at that time we began to do OEM printing for overseas customer.We do OEM for many importer and retailer from Norther American and Europe. Ve o zaman biz yurtdışı müşteri için OEM baskı yapmaya başladı. Biz birçok ithalatçı ve perakendeci için OEM yapmak Norther Amerikan ve Avrupa. The OEM business include Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children, ect. Oem iş içerir çocuk kitap baskı, çocuk tahta kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme flash kart ve baskı bilmecenin çocuklar için, vb.

 

Hizmet
 

 

We set the sales and service offices in Shanghai and Beijing. Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir. We serve for Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children. Biz hizmet için Çocuk kitap baskı, çocuk kurulu kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme Flash kartlar ve çocuklar için baskı Bilmecenin.

 

 

Ana görevimiz-

1, Alıntı ve müzakere

2, müşterilerine tasarım öneri sağlamak

3, üretim öncesi örnek yapma düzenlemek

4, üretim sipariş fabrika

5, takip üretim programı

6, üretim örnek göndermek

7, gemiyi ayırtın

8, yükleme konteyner düzenlemek

9, gümrük temizlemek

10, ödeme takip

11, müşterilerden geribildirim toplamak

12, yavaş yavaş kendimizi geliştirin.

 

 

Bizim takım
 

 

We totally have about 38 sales and service team members. Tamamen yaklaşık 38 satış ve servis ekibi üyemiz var. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir. And We have about over 350 skilled workers and 80 technicians and sales and service team members. Ve biz yaklaşık 350 kalifiye işçi ve 80 teknisyen ve satış ve servis ekibi üyeleri var.

 

Müşteriler için tasarım, yeniden tasarım, sanat eseri exmaning, inşaat tasarımı ve tasarım önerisi ücretsiz hizmet veriyoruz.

 

1, fabrika ekibi: 5 servis ekibi üyeleri, 12 tasarımcılar ve baskı öncesi tasarımcı

2, Şangay ekibi: 13 satış ve servis ekibi üyeleri, 3 tasarımcıları

3, Bejing ekibi: 4 satış ve servis ekibi üyeleri

 

 

 


 

İletişim bilgileri
Fiona Cheng

Telefon numarası : +8613818101071