products

Özelleştirilmiş çocuk hayvan bulmaca baskı, erken çocukluk eğitim bulmaca oyunu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Matsuoka Printing
Sertifika: Sedex, FSC, DISNEY, SGS, ISO9001,ISO14001,OHSAS18001,ISO/IEC 27001
Model numarası: b-1
Min sipariş miktarı: 1000 set
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: oluklu karton ve palet ihracat, barkod veya başlık kartı ile polybag,
Teslim süresi: 7-10 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 2 milyon
Detay Bilgi
Ürün adı: Yapboz renk: CMYK, Pantone
Yüzey işleme: kaplamalı veya özelleştirilmiş tasarlamak: OEM
Resim Biçimi: AI, EPS, bPSD (300 + dpi), PDF kullanım: <i>Children&#39;s Learing Toys,Puzzles,magnetic stationery,gift;</i> <b>Çocuk Learing Oyuncaklar, Bu
Logo: Özelleştirilmiş Logo kabul, hiçbir logo, kabul, kabul edilebilir müşterinin Logosu boyut: 9.1 * 10.3 &#39;
Vurgulamak:

Özel yapboz baskı

,

özel fotoğraf bilmecenin


Ürün Açıklaması

Bugs bilmecenin baskı çocuklar için bir opp torba paketi ile
 

öğe:
yapboz
Şartname:
Bir kutuda 24 adet
Renk / Stil:
Resim ekran olarak, çeşitli stilleri karıştırılabilir
Boyut 91 * 103mm
Adedi:
1000 adet / tasarım, küçük sipariş de kabul edilebilir
Hizmet:
OEM ve ODM
Kullanımı:
Çocuk Puzzle Oyunu
Örneklem:
Paketleme:
ücretsiz
OPP TORBA veya vakum torbası, daha sonra ccarton kutusuna paketleme

 

şirket Profili

Özelleştirilmiş çocuk hayvan bulmaca baskı, erken çocukluk eğitim bulmaca oyunu 0

 

Giriş


Zhejiang Matsuoka Printing Co., ltd. Zhejiang Matsuoka Baskı Co, ltd. was established in September of 1992. Our primary factory is located in Pinghu City, Zhejiang, China. Eylül 1992 yılında kurulmuştur. Bizim birincil fabrika Pinghu City, Zhejiang, Çin bulunmaktadır. The construction area is 600,000 sq. feet and we have about over 350 skilled workers and 80 technicians and sales and service team members. İnşaat alanı 600.000 metre karedir ve yaklaşık 350'den fazla kalifiye işçimiz ve 80 teknisyenimiz ve satış ve servis ekibi üyelerimiz bulunmaktadır. The turnover is about 60 million US dollar per year and keeps growing each year. Ciro yılda yaklaşık 60 milyon ABD dolarıdır ve her yıl büyümeye devam etmektedir.
As a Sino-Japanese joint venture, we have the most advanced machinery and excellent management. Bir Çin-Japon ortak girişim olarak, en gelişmiş makine ve mükemmel yönetim var. We are nationally anti-counterfeiting paper printing company and have nationally designated printing system. Biz ulusal sahteciliğe karşı kağıt baskı şirketi ve ulusal baskı sistemi belirledik. In domestic market, we are national printing demonstration enterprise and one of the most important strategic partner of Secrecy departments, Banks, Tax authority, Airlines, Insurance companies, Alipay and Wechat pay. İç pazarda, biz ulusal baskı gösteri kurumsal ve gizlilik departmanları en önemli stratejik ortağı vardır, bankalar, vergi otoritesi, havayolları, sigorta şirketleri, Alipay ve Wechat ödeme.
Most of our machines are imported from Germany, Japanese and Italy. Makinelerimizin çoğu Almanya, Japon ve İtalya'dan ithal edilmektedir. We are highly automated to ensure the most efficient production processes possible. Mümkün olan en verimli üretim süreçlerini sağlamak için son derece otomatikiz. We have different printing system, including offset printing machine, flexo printing machine, rotary printing machine and variable digital printer. Ofset baskı makinesi, flekso baskı makinesi, döner baskı makinesi ve değişken dijital yazıcı dahil olmak üzere farklı baskı sistemimiz var. We are certified with ISO9001,ISO14001,OHSAS18001,and ISO/IEC27001,ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart, etc. ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 ve ISO / IEC27001, ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart, vb.
Our key products span a vast number of categories including children and student crafting, sticker and label, office supplier, teaching stationery, paper crafting, thermal paper products, office supplies, airline ticket, carbonless paper products. Anahtar ürünlerimiz çocuklar ve öğrenci işçiliği, etiket ve etiket, ofis tedarikçisi, öğretim kırtasiye, kağıt işçiliği, termal kağıt ürünleri, ofis malzemeleri, uçak bileti, karbonsuz kağıt ürünleri gibi çok sayıda kategoriyi kapsamaktadır. We do OEM for many importer and retailer from Norther American and Europe. Norther Amerikan ve Avrupa'dan birçok ithalatçı ve perakendeci için OEM yapıyoruz. The OEM business include Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children, etc. Oem iş içerir çocuk kitap baskı, çocuk tahta kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme flash kart ve baskı bilmecenin çocuklar için, vb.
We set the sales and service offices in Shanghai and Beijing. Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service.. We believe we are able to give you the good product with competitive cost. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir .. Biz rekabetçi maliyet ile iyi bir ürün vermek mümkün olduğuna inanıyoruz.

 

sertifika

 

Özelleştirilmiş çocuk hayvan bulmaca baskı, erken çocukluk eğitim bulmaca oyunu 1
 
Özelleştirilmiş çocuk hayvan bulmaca baskı, erken çocukluk eğitim bulmaca oyunu 2
 
 
sergi
 
Özelleştirilmiş çocuk hayvan bulmaca baskı, erken çocukluk eğitim bulmaca oyunu 3
 
 
Özelleştirilmiş çocuk hayvan bulmaca baskı, erken çocukluk eğitim bulmaca oyunu 4
 
Bizim ortak
 
Özelleştirilmiş çocuk hayvan bulmaca baskı, erken çocukluk eğitim bulmaca oyunu 5
Özelleştirilmiş çocuk hayvan bulmaca baskı, erken çocukluk eğitim bulmaca oyunu 6

İletişim bilgileri
Samuel Hao

Telefon numarası : +8618918109293