products

Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Matsuoka Printing
Sertifika: Sedex, FSC, DISNEY, SGS, ISO9001,ISO14001,OHSAS18001,ISO/IEC 27001
Model numarası: FL-1
Min sipariş miktarı: 1000 set
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: barkod veya başlık kartı ile çoklu torbada, ihracat corruaged karton ve palet
Teslim süresi: 7-10 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 2 milyon
Detay Bilgi
Ürün adı: Yapboz boyut: görenek
Yüzey işleme: Özelleştirilmiş tasarlamak: OEM
Resim Biçimi: AI, EPS, bPSD (300 + dpi), PDF kullanım: <i>Children&#39;s Learing Toys,Puzzles,magnetic stationery,gift;</i> <b>Çocuk Learing Oyuncaklar, Bu
Logo: Özelleştirilmiş Logo kabul, hiçbir logo, kabul, kabul edilebilir müşterinin Logosu şekil: Özelleştirilmiş Şekil, yuvarlak şekiller, dikdörtgen
Vurgulamak:

özel bulmaca baskı

,

özel fotoğraf bilmecenin


Ürün Açıklaması

 

Toptan özel çocuk hayvan kağıt bilmecenin parçası

 

 

 

Jigsaw Puzzle açıklaması

1. ürün adı: Toptan özel çocuk hayvan kağıt bilmecenin parçası
2. malzeme: kağıt + 1200g artcard
3. Şekiller: Şekil, boyut, renk özelleştirilebilir
4. Özelliği:

1. oyun ve eğitim için Suit, DIY uygulama

2. vernikleme ve laminasyon sağlanabilir gerekirse

5. MOQ: 3000pcs
6. Baskı: CMYK UV baskı
7. kullanım hızı:

Promosyon amaçlı olarak, aperatif yiyecekler ve diğer paket ürünlerde paketlenmiştir.

promosyon amaçlı, yılan yiyecek hediye hediyeler, Çocuklar bir koleksiyon yapmak ister.

8. Ambalaj: 7 kat oluklu ihracat karton
9. Sample süresi: 5 gün
10. teslim süresi: 15 gün
11. ödeme Dönemi: % 30 mevduat TT% 70 bakiye
 

 

1. Yapıt kalite kontrol-Düzeni dayalı istemci tasarım-Üretim-QC Kontrol-Ambalaj-Lojistik düzenleme ve satış sonrası hizmet için takip hizmeti.
2. paket gönderdikten sonra, takip numarası veya B / L sunulacak, böylece paketinizin nerede olduğunu biliyor olabilir.
3. bir sipariş sonra başka bir örnek veya hediye istiyorsanız, bunu almak için bize sormaya çekinmeyin lütfen.
4. If you have any question when get product, please contact us anytime. 4. ürün olsun herhangi bir sorunuz varsa, her zaman bizimle irtibata geçiniz. We will try our best to help you to solve problem. Sorunu çözmenize yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
5. İndirim her zaman dönen müşteriler için kullanılabilir.
 
 

paketleme

Paketlenmiş müşterilerin ihtiyacına bağlıdır.
1). 1). Unwrapped + standard export carton. Ambalajsız + standart ihracat karton.
2). 2). OPP bag + standard export carton. OPP TORBA + standart ihracat karton.
3). 3). Shrink sleeve + standard export carton. Shrink sleeve + standart ihracat karton.
4). 4). OPP bag with header/backing card + standard export carton. Başlık / destek kartı + standart ihracat karton ile OPP TORBA.
5). 5). Printed paper/pvc box + standard export carton. Baskılı kağıt / pvc kutu + standart ihracat karton.
6). 6). Printed blister packaging + standard export carton Baskılı blister ambalaj + standart ihracat karton
 

 

Fabrika

Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca 0

 
 
 
 
şirket Profili
Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca 1

 

Giriş
 

Zhejiang Matsuoka Printing Co., ltd. Zhejiang Matsuoka Baskı Co, ltd. was established in September of 1992. Our primary factory is located in Pinghu City, Zhejiang, China. Eylül 1992 yılında kurulmuştur. Bizim birincil fabrika Pinghu City, Zhejiang, Çin bulunmaktadır. The construction area is 600,000 sq. feet and we have about over 350 skilled workers and 80 technicians and sales and service team members. İnşaat alanı 600.000 metre karedir ve yaklaşık 350'den fazla kalifiye işçimiz ve 80 teknisyenimiz ve satış ve servis ekibi üyelerimiz bulunmaktadır. The turnover is about 60 million US dollar per year and keeps growing each year. Ciro yılda yaklaşık 60 milyon ABD dolarıdır ve her yıl büyümeye devam etmektedir.
As a Sino-Japanese joint venture, we have the most advanced machinery and excellent management. Bir Çin-Japon ortak girişim olarak, en gelişmiş makine ve mükemmel yönetim var. We are nationally anti-counterfeiting paper printing company and have nationally designated printing system. Biz ulusal sahteciliğe karşı kağıt baskı şirketi ve ulusal baskı sistemi belirledik. In domestic market, we are national printing demonstration enterprise and one of the most important strategic partner of Secrecy departments, Banks, Tax authority, Airlines, Insurance companies, Alipay and Wechat pay. İç pazarda, biz ulusal baskı gösteri kurumsal ve gizlilik departmanları en önemli stratejik ortağı vardır, bankalar, vergi otoritesi, havayolları, sigorta şirketleri, Alipay ve Wechat ödeme.
Most of our machines are imported from Germany, Japanese and Italy. Makinelerimizin çoğu Almanya, Japon ve İtalya'dan ithal edilmektedir. We are highly automated to ensure the most efficient production processes possible. Mümkün olan en verimli üretim süreçlerini sağlamak için son derece otomatikiz. We have different printing system, including offset printing machine, flexo printing machine, rotary printing machine and variable digital printer. Ofset baskı makinesi, flekso baskı makinesi, döner baskı makinesi ve değişken dijital yazıcı dahil olmak üzere farklı baskı sistemimiz var. We are certified with ISO9001,ISO14001,OHSAS18001,and ISO/IEC27001,ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart, etc. ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 ve ISO / IEC27001, ISO2200, Sedex, Disney, Wal-mart, vb.
Our key products span a vast number of categories including children and student crafting, sticker and label, office supplier, teaching stationery, paper crafting, thermal paper products, office supplies, airline ticket, carbonless paper products. Anahtar ürünlerimiz, çocuk ve öğrenci işçiliği, etiket ve etiket, ofis tedarikçisi, öğretim kırtasiye, kağıt işçiliği, termal kağıt ürünleri, ofis malzemeleri, uçak bileti, karbonsuz kağıt ürünleri gibi çok sayıda kategoriyi kapsamaktadır. We do OEM for many importer and retailer from Norther American and Europe. Norther Amerikan ve Avrupa'dan birçok ithalatçı ve perakendeci için OEM yapıyoruz. The OEM business include Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children, etc. OEM iş içerir Çocuk kitap baskı, çocuk kurulu kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme Flash kartlar ve çocuklar için baskı Bilmecenin, vb.
We set the sales and service offices in Shanghai and Beijing. Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service.. We believe we are able to give you the good product with competitive cost. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir .. biz rekabetçi maliyet ile iyi ürün vermek mümkün olduğuna inanıyoruz.
Tarih
Zhejiang Matsuoka Printing Co., ltd. Zhejiang Matsuoka Baskı Co, ltd. was established in September of 1992. The total annual turnover is about 60 million USD. Toplam yıllık ciro yaklaşık 60 milyon USD'dir. The factory is close to Shanghai and Ningbo which is about 1 hour driving to Shanghai Port and Ningbo port. Fabrika Şangay ve Ningbo limanına yaklaşık 1 saat sürüş Şangay ve Ningbo yakındır. We are nationally anti-counterfeiting paper printing company and have nationally designated printing system. Biz ulusal sahteciliğe karşı kağıt baskı şirketi ve ulusal baskı sistemi belirledik. We are one of the most biggest, most advanced printing industry in China. Çin'deki en büyük, en gelişmiş baskı endüstrisinden biriyiz.
From 2013, we moved to the new factory and the new factory is about 560 thousand square meters. 2013 yılından itibaren yeni fabrikaya taşındık ve yeni fabrika yaklaşık 560 bin metrekaredir. And at that time we began to do OEM printing for overseas customer.We do OEM for many importer and retailer from Norther American and Europe. Ve o zaman biz yurtdışı müşteri için OEM baskı yapmaya başladı. Biz birçok ithalatçı ve perakendeci için OEM yapmak Norther Amerikan ve Avrupa. The OEM business include Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children, ect. Oem iş içerir çocuk kitap baskı, çocuk tahta kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme flash kart ve baskı bilmecenin çocuklar için, vb.
Hizmet
We set the sales and service offices in Shanghai and Beijing. Şangay ve Pekin'de satış ve servis ofisleri kurduk. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir. We serve for Children book printing, Children's board book printing, coloring book printing, kids sticker printing, Children's learning Flash cards and print Jigsaw puzzle for children. Biz hizmet için Çocuk kitap baskı, çocuk kurulu kitap baskı, boyama kitabı baskı, çocuklar etiket baskı, çocuk öğrenme Flash kartlar ve çocuklar için baskı Bilmecenin.
Ana görevimiz--
1, Alıntı ve müzakere
2, müşterilerine tasarım öneri sağlamak
3, üretim öncesi örnek yapma düzenlemek
4, üretim sipariş fabrika
5, takip üretim programı
6, üretim örnek göndermek
7, gemiyi ayırtın
8, yükleme konteyner düzenlemek
9, gümrük temizlemek
10, ödeme takip
11, müşterilerden geribildirim toplamak
12, yavaş yavaş kendimizi geliştirin.
Bizim takım
We totally have about 38 sales and service team members. Tamamen yaklaşık 38 satış ve servis ekibi üyemiz var. Currently we have 16 employees in Shanghai office including 3 designers and most of them are skilled. Şu anda Şangay ofisinde 3 tasarımcı dahil 16 çalışanımız var ve bunların çoğu yetenekli. 10 of them have worked at Matsuoka for about 15 years. 10 tanesi Matsuoka'da yaklaşık 15 yıldır çalışıyor. We are skilled and can provide prompt and professional service. Biz yetenekli ve hızlı ve profesyonel hizmet sağlayabilir. And We have about over 350 skilled workers and 80 technicians and sales and service team members. Ve biz yaklaşık 350 kalifiye işçi ve 80 teknisyen ve satış ve servis ekibi üyeleri var.
Müşteriler için tasarım, yeniden tasarım, sanat eseri exmaning, inşaat tasarımı ve tasarım önerisi ücretsiz hizmet veriyoruz.
1, fabrika ekibi: 5 servis ekibi üyeleri, 12 tasarımcılar ve baskı öncesi tasarımcı
2, Şangay ekibi: 13 satış ve servis ekibi üyeleri, 3 tasarımcıları
3, Bejing ekibi: 4 satış ve servis ekibi üyeleri

 

 

Sertifika.

Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca 2
 
Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca 3
 
 
sergi
 
Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca 4
 
 
Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca 5
 
Bizim ortak
 
Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca 6
Prenses unicorn bulmaca kale bulmaca çocuk bulmaca çocuk bulmaca bulmaca oyunları bulmaca eğlenceli 24 adet bulmaca 7
 
 
 
 
 
 

İletişim bilgileri
Fiona Cheng

Telefon numarası : +8613818101071